Reference:

V sobotu jsem navštívila svůj první fotokurz u paní Terezky Dostálové. Na kurz jsem šla s velkými obavami, jelikož mi do té doby nikdo nebyl schopen vysvětlit význam spleti číslíček a znaků na display fotoaparátu. A v sobotu se to zlomilo. Díky přátelskému přístupu, vtipným poznámkám paní Terezy jsem prožila poučný, krásný den v báječném kolektivu. Všem, kteří mají zájem o focení a rádi by začali používat i jiný režim než auto, bych tento kurz vřele doporučila! Jděte do toho a ničeho se nebojte! Nikdo Vás nekousne! smiley

p. Vaňásková


Tento víkend proběhl první letošní fotokurz. Mám z něj velkou radost. A ta je o to větší, že mi zpátky přišla nejedna milá zpětná vazba. :-)

Mnohokrát děkuji paní Terezce Dostálové za včerejší foto kurz, 
který mě moc bavil a byl mi i přínosem k mým dalším fotografickým krokům! 
Byl to příjemně strávený den v milé společnosti fajn lidí i prostředí a paní lektorka
umí zaujmout nejen svými fotografiemi, ale hlavně poutavým a vtipným vyprávěním,
kde učení s fotoaparátem je hra i zábava. 
Vřele takový kurz doporučuji a kdyby byl nějaký podobný v tomto duchu i třeba v návaznosti
na tento předešlý, ráda se zúčastním znovu!

Marcela Munzar Šittlerová


Dobrý den, paní Dostálová,

 
ještě jednou děkuji za včerejší kurz základů fotografování. Moc mě to bavilo, líbila se mi forma, jakou jste informace podávala (informace nebyly přespříliš technické, ale srozumitelné a použitelné :o) a hlavně to, jak byl celý kurz koncipován. Že snad konečně budeme lépe vládnout vlastním fotoaparátům, že jsme neposlouchaly "jen" teorii, ale že jsme si všechno také hned zkoušely, že jsme byly fotit venku (fotit cizí lidi pro mne byl téměř adrenalinový zážitek), že jsme viděly Vaši tvorbu a nebo to, co všechno umí photoshop. Škoda, že jsme ještě nezvládly i ten ateliér, ale kurz každopádně splnil očekávání a účel, pro který jsem se přihlásila :o)
 
V příloze posílám pár "úlovků - portrétů". A pak ještě 3 fotky, které se mi líbí (a které se myslím podařily tak, jak jsou díky tomu, co jsem se včera naučila :o)  
 
Mějte se hezky, ať se Vám daří
Jana Adamírová

Děkuji za úžasný, plodný a moc příjemný workshop smiley....za to, že jsem se mohla zase o kousek přiblížit svému snu a zálibě ve focenísmiley. Ani jsem nečekala, že se toho tolik dozvím. Moc jsem si to dnes užila a už se těším až všechny nové poznatky a vychytávky použiju a otestuji v praxi wink

Michaela Valášková, Pardubice


všem co váhají .. doporučuji Kurz ovládání fotoaparátu .. příští zastávka bude v ateliéru yes

Lenka Juklová, Pardubice


 

 

Workshop

© 2015 – Tereza Dostálová